Ruffmutts logo

Inukshuk 26/16

Cost Per Day
$1.50
Cost Per Year
$547.50
Primary Ingredients

Choosing The Best Food For Your Pet

At RuffMutts we want what’s best for your pet. We offer a wide variety of brands that often prove to be better choices than the options you’ll find in your local grocery or big box store. When deciding on which brands to carry, we research the ingredients and price to provide our customers with the best possible options. Click on “compare” to see what we offer as an alternative to this product, or visit our comparison tool to compare a wider variety of products.

Special Offers

Sign up today to be informed of our sales and to receive special offers and deals.